"Atslēdziņas" dzimšanas diena

Viss sākās ar to, ka „Atslēdziņas” redkolēģija jau nedēļu iepriekš sāka plānot par ballīti. Visam bija jānorit ļoti labi, traki, jautri, un visam bija jābūt labi organizētam. Ballītei bija jābūt tādai, kas atspoguļotu mūsu kolektīvu. Kā katru gadu, mums bija tradīcija, ka ballīte ir ar kādu noteiktu tēmu, šogad tā bija „Ceļojums apkārt pasaulei” - katrai klasei bija jāpārstāv kāda valsts. Tad nu gandrīz katru dienu salasījāmies kopā, domājām, kādas jautras spēles varētu spēlēt, un kura kuru spēli vadīs, kā arī domājām, kas nepieciešams katrai spēlei. Domājām priekšnesumu secību, kā arī , kam piešķirt  nominācijas, piemēram – aktīvākā meitene, laipnākais zēns, krāsainākā meitene/zēns, trakākā skolotāja u.c. Kad viss bija izdomāts, jau klāt bija piektdiena. Ar nepacietību gaidījām, kad sāksies ballīte! Pie mums bija ieradušies pārstāvji no visas pasaules – Krievija, Indija, Spānija, Anglija, Ķīna un Latvija. Vispirms mēs, redkolēģija, izdalījām visiem nominācijas. Sekoja 1.-2. klases priekšnesums. Tad bija spēle, un atkal, jau par klasi vecāku skolēnu priekšnesums, kas bija veltīts „Atslēdziņai” .Tā sekoja priekšnesums viens pēc otra. Viena spēle bija īpaši jautra, kad maisā ielika smieklīgas drēbes, visi sastājās aplī un, kamēr skanēja mūzika, visi maisu padeva pa apli viens otram, pie kā maiss apstājās, tam vajadzēja no maisa vilkt kādu drēbes gabalu. Visi izskatījās ļoti smieklīgi, taču devītās klases skolnieks Armands Upenieks izskatījās vissmieklīgāk. Kad pasākums ritēja uz beigām, skolotāja Iveta Broka bija sagatavojusi mazu pārsteigumu katrai klasei. Mums iedeva skolas plānu, un plānā bija atzīmēts, kur atrodas mūsu dāvana, tā nu mēs skrējām un meklējām, līdz atradām. Tas bija jauki. Beigās bija skolas direktores Marijas Bernānes apsveikums mums, redkolēģijai. Tas bija jauki, kad direktore mums pasniedza dāvaniņas! Tā nu pasākums bija beidzies, rezumē bija tapis- ballīte bija izdevusies! Visiem patika, un tas mums sagādāja lielu prieku!

Agnese Upeniece, 9.kl.