Pasākumi pirmsskolas grupiņā

Februāra un marta mēnesī pirmsskolas grupiņas bērni un viņu vecāki rīkoja izstādes. Sveču dienā bija sveču un svečturu izstāde.

Izrādās, ka visiem grupiņas bērniem garšo „Kinder” oliņas. Tajās esošās mantiņas tika krātas un varējām sarīkot  izstādi.

Sieviešu dienai par godu rīkojām rotaslietu, krellīšu, piespraužu un matu gumiju, kas ir puķu formā, izstādi. Tai sekoja dažādu mīksto rotaļlietu-kaķu, suņu, lāču izstādes. Izrādās, ka katram mājās ir daudz šādu rotaļlietu, īpaši daudz ir lāču.

Bērniem patīk kaķi, tāpēc mums bija Hello Kitty ballīte. Par skaisto telpu, galda un tērpu noformējumu parūpējusies bija Paulas Prikules mamma. Atbilstoši ballītes tematikai, notika dažādas aktivitātes, kas izraisīja jautrību un interesi, jo gājām rotaļās, minējām mīklas un darbojāmies radoši. Bērnu mammas bija sarūpējušas interesantas uzkodas un ēdienus no augļiem. Prieks, ka bērnu vecāki atbalsta visas aktivitātes, kas notiek pirmsskolā!
Teksts un foto -pirmsskolas grupiņas skolotāja Iveta Upeniece