Lieldienas pirmsskolas grupiņā

Šogad pirmsskolas grupiņā tika svinēti skaisti Lieldienu svētki.Vistiņa Raibīte pulcināja bērnus un viņu vecākus,lai kopīgi ietu tradicionālajās Lieldienu rotaļās,dalītos stāstos-kā kurš svinējis Lieldienas ģimenē.Mīklas minēja mammas,jo atminējumi bija bērnu zīmēti.Raibīte aicināja būt radošiem un izrotāt olas dekupāžas tehnikā.Sanāca skaistas,raibu salvetīšu rakstu olas!Lai būtu skaisti servēts Lieldienu  galds,bērni un mammas gatavoja pildītās oliņas,kas līdzinājās cāļiem!Neatņemama svētku sastāvdaļa bija olu ripināšana.Balvā-mazas šokolādes oliņas,kas godam nopelnītas.Lieldienu zaķis arī bija apciemojis skolu un atstājis tur bērniem dāvaniņas,kuras bērni skrēja meklēt.Tās slēpās -kur nu kura,tomēr visas tika atrastas.Ar krāsainajiem krītiņiem bērni zīmēja uz asfalta Lieldienu zaķi,pateicībā par sagādātajām dāvanām!Bija arī mīksto rotaļlietu-zaķu izstāde un bērnu radošo darbu-zīmējumu izstāde.Svētki izdevās!

Teksts un foto -

Iveta Upeniece, pirmsskolas grupiņas skolotāja