Labdarības akcija "Sasildi ķepas!"

Līdz 28. februārim ar sūtījumu pārvadātāja "DPD Latvija" atbalstu Latvijā norisinājās labdarības akcija "Sasildi ķepas!" Akcijas ietvaros ikviens iedzīvotājs, sabiedriska organizācija, uzņēmums vai valsts iestāde varēja ziedot dažādas dzīvnieku patversmēm noderīgas lietas-pašiem nelietojamus spilvenus, segas, dvieļus,u.c., kā arī rotaļlietas un barību dzīvniekiem. Mūsu skolas kolektīvs-skolēni,vecāki, skolotāji, skolas darbinieki iesaistījās šajā akcijā un savāca 6 kastes ar dzīvniekiem noderīgām lietām, tika dāvināta arī dzīvnieku barība. Šo sūtījumu DPD kurjers bez maksas nogādāja Jēkabpils dzīvnieku patversmē.Ļoti ceram, ka visiem patversmes dzīvniekiem izdosies atrast mājas, bet, kamēr tā nav, lai viņu ķepas silda lietas, kas ziedotas no sirds!