9.klases izlaidums

Šogad Sīļukalna pamatskolas 9.klases izlaidums notika 15.jūnijā skolas zālē, un absolventi bija tikai divi-Valdis un Lauris.Skolas zālē bija uzziedējis sapņu koks, pilns ar krāšņiem ziediem, un arī absolventi saņēma daudz laba vēlējumu un apsveikumus. Absolventus sveica skolas direktore Marija Bernāne, Vidsmuižas draudzes priesteris Aivars Kursītis, pagasta pārvaldes vadītājs Arnis Opolais, skolotāji, skolas darbinieki, un,protams,draugi un radi.Absolventus tika audzinājušas piecas audzinātājas, viena no viņām izlaidumā nevarēja ierasties, bet bija atsūtījusi skaistu apsveikumu, un pārējās bija sagatavojušas īpašu sveicienu-dziesmu "Silavas valsis".Arī skolas biedri sveica abus puišus ar dziesmām un apsveikuma vārdiem. Gan absolventi, gan absolventu vecāki pateicās skolas kolektīvam, un noslēgumā notika kopīga fotografēšanās.

Skolas zāles noformējumu izlaidumam izdomāja un izrotāja Rita Teilāne ar Aina Voveres atbalstu, fotogrāfiju autors-bijušais skolas absolvents-Jānis Ciematnieks.