"Zinātnieku nakts" Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolā

28.septembrī Rēzeknes Tehonolģiju augstskolā notika pasākums "Zinātnieku nakts".Tajā interesenti varēja piedalīties dažādos pasākumos, un viens no tiem bija konkurss-eksperiments "Dod iespēju "Kotiņu" grūbām sevi pierādīt"!" Skolu audzēkņiem bija uzdots mājas darbs-viņi gatavoja dažādus ēdienus no pērļu grūbām un 12 cilvēku žūrija tos degustēja, lai noteiktu labākos. Mūsu skolu pārstāvēja 2 komandas- 6.-7.kl. komanda "Rudens roze" un 8.-9.kl.komanda "Mikseri". Abas komandas gatavoja salātus no pērļu grūbām, un tie izdevās ļoti garšīgi. Konkursā piedalījās 13 komandas, un skolēnu izdoma bija nepārspējama-žūrija varēja nobaudīt dažādus saldos ēdienus,sacepumus, kārtojumus,salātus un pat kļavu lapu tīteņus! Mūsu skolas komandas "Mikseri" gatavotie salāti "Vistiņa raibīte" ieguva 3.vietu un lieliskas balvas, par kurām liels paldies jāska Z/S "Kotiņi" īpašniekam Rolandam Keišam un Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolai!