Ziemeļvalstu literatūras pasākums pagasta bibliotēkā

14.novembrī 4., 5.klase ar skolotāju Zintu Bruzguli apmeklēja Ziemeļvalstu literatūras nedēļas pasākumu Sīļukalna pagasta bibliotēkā. Latvijā šis projekts norisinās 21.reizi, šogad no 12. – 18.novembrim.  Projekts ir unikāls ar to, ka gada vistumšākajā laikā vairākos tūkstošos Ziemeļvalstu un Baltijas valstu bibliotēkās un skolās, vienlaicīgi tiek iedegtas sveces un lasīta kopīgi izvēlēta grāmata. Šogad Ziemeļvalstu Literatūras nedēļas tēma ir Ziemeļvalstu varoņi, un varoņu tēma caurvij visus izvēlētās lasāmās literatūras fragmentus. Mūsu skolēni pagasta bibliotēkā lasīja islandiešu rakstnieka Eināra Maura Gudmundsona grāmatu “Islandes karaļi.” Noslēgumā skolēni noskaitīja dzejoļus, veltītus Latvijas simtgades svētkiem.

Zinta Bruzgule, 4.un 5.kl.audzinātāja.