Projekta "Mana zeme skaistā'' noslēgums.

Skolēni iesaistījās projektā- fotokonkursā "Mana zeme skaistā." Tas bija veltīts Latvijas simtgadei un sākās jau 2018.gada pavasarī. Konkursu rīkoja nodibinājums "Zinātnes un inovāciju parks." Konkursā varēja piedalīties 5-9. klašu skolēni, iesniedzot fotogrāfijas, kas apliecina Latvijas skaistumu. Projekta mērķis-stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.No mūsu skolas tika iesniegti 17 darbi. Ikviens interesents varēja balsot par sev tīkamāko fotogrāfiju projekta mājas lapā. Labākie darbi tika pārvērsti foto gleznās, un skola tās saņēma kā dāvinājumu.Mūsu skolas labāko fotogrāfiju autori ir Anna Ciematniece, Madars Baltgalvis, Rolands Upenieks, Amanda Prikule, Aivis Daiders, Elīna Aizpurviete, Viktorija Mičule un Emīls Reigins.Foto gleznu izstāde ir apskatāma skolā!