Olimpiskā diena

21.septembrī skolā, tāpat kā visā Latvijā,bija Olimpiskā diena. Par godu tai jau visu nedēļu skolā pirms stundām notika rīta vingrošana, kuru vadīja 6. un 7.klases sportiskie skolēni.Rīta vingrošanā piedalījās arī skolotāji un tehniskie darbinieki. Vingrošana katru rītu noslēdzās ar skrējienu apkārt skolai.Olimpiskā diena arī sākās ar vingrošanu, bet pēc tam skolas sporta laukumā notika dažādas sportiskas aktivitātes-stafetes un futbola mačs.Sporta skolotājs Jānis Upenieks bija ieguldījis lielu darbu,lai Olimpiskā diena izdotos interesanta. Sporta aktivitātēs ar aizrautību  iesaistījās visi skolēni, kuri tika sadalīti 2 komandās. Komandas arī izdomāja nosaukumus  "Nindzjas" un "Bērni rullē!" Spraigā cīņā ar dažu punktu pārsvaru uzvarēja komanda "Bērni rullē!"Pasākuma noslēgumā ikviens saņēma diplomu par piedalīšanos Olimpiskajā dienā un "hanteles".