Latvijas simtgades svinības pirmsskolas grupiņā

Tieši pirms Latvijas simtgades jubilejas  pirmsskolas grupiņu apciemoja krāsainais Rudentiņš, kurš tikās ar bērniem un viņu vecākiem. Bērni pārsteidza Rudentiņu, deklamējot skaistus dzejolīšus, tautasdziesmas, gāja rotaļās, iejutās dažādu tēlu lomās un dziedāja skaistas bērnu dziesmas, skaisti dejoja. Rudentiņš klāja skaistu svētku galdu, bet bērni kopā ar vecākiem gatavoja savdabīgus ēdienus. Īpašs pārsteigums bija Rudentiņa gardā zemeņu torte, kas tika celta galdā par godu Latvijas simtgadei. Bērni skandēja arī patriotiskus dzejoļus par Latviju. Dzimtenes mīlestība sākas ar ģimeni, tāpēc bērni stāstīja arī par savu ģimeni, savām mājām. Bērniem bija tapuši skaisti zīmējumi-Latvijas skaistums gadalaikos! Paldies bērnu vecākiem par cienastu, jo arī Paulas mamma bija izcepusi gardu svētku torti, savukārt Lāsma un Laura kopā ar mammu pagatavoja gardus uzkodu groziņus, bumbieru ezīšus un banānu desertu. Svētki bija izdevušies!

Pirmsskolas grupiņas audzinātāja Iveta Upeniece