Koncerts "Latvijai-100!"

16. novembrī skolā notika Latvijas simtgades jubilejai veltīts koncerts „Latvijas 4 gadalaiki”. Skolas direktore ar iedvesmojošu uzrunu apsveica visus svētkos un pasniedza skolas Pateicības rakstus 8.klases skolniekam Jānim Bečam, skolotājai Ivetai Brokai-Kazākai un pavārei Ilutai Prikulei. Skolēni bija sagatavojuši priekšnesumus par Latvijas skaistumu visos gadalaikos. Latvijas dzimšanas dienai par godu skolēni kopā ar saviem vecākiem bija izpētījuši savu māju vēsturi un prezentēja savu darbu citiem. Par pasākumu bija atbildīgi un arī vadīja 6.un 7.klase un skolotāja Rita Teilāne. Skolotāja Rita bija sagādājusi visiem pārsteigumu- izcepusi torti skaitļa „100” formā un pagatavojusi dzērveņu morsu. Pēc koncerta skolēni, vecāki un skolotāji dziedāja Latvijai „Daudz baltu dieniņu!”,un tad notika cienāšanās ar gardo kūku un tapa arī visu pasākuma dalībnieku Latvijas simtgades foto.