Ciemošanās "Apkalnmājās" programmas "Skolas soma" ietvaros

24. maijā akcijas „Skolas soma ” ietvaros skolēni apmeklēja  „Apkalnmājas” Rēzeknes novada Verēmu pagastā. Tur saimniece Irēna iesaistīja skolēnus izglītojošā programmā par Latgales kultūrvēsturi, dabu, amatniecību un sadzīves tradīcijām. ”Apkalnmājās” ir ādas izstrādājumu darbnīca un arī vienīgā vieta Latvijā, kur amatnieks izgatavo zirglietas. Arī skolēni varēja izmēģināt roku amatniecībā, un katrs   izgatavoja ādas atslēgu piekariņu. Pēc nodarbībām sekoja atpūta ar desiņu cepšanu skaistā piknika vietā pie „Apkalnmāju” dīķa, bet pēc tam vēl mazliet izklaidējāmies, spēlējot boulingu Rēzeknē. Šajā dienā piedzīvotais lika padomāt par to, ka varam būt lepni, ka dzīvojam Latgalē, jo mūsu novads ir bagāts ar tradīcijām un ar krietniem cilvēkiem!