Notikumi

2018./2019.m.g.valsts pārbaudes darbu norises grafiks

************************************************************************

7.janvārī mūsu skolas skolēni sporta skolotāja Jāņa Upenieka vadībā atklāja slēpošanas sezonu. Šogad ziema ir īpaši labvēlīga slēpošanai, un skolēni to izbauda no sirds!

22. janvārī skolotāju kolektīvs saņēma patīkamu pārsteigumu-pateicību no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas par Annas Ciematnieces, 2018. gada 9.klases absolventes, labu sagatavošanu izglītības turpināšanai ģimnāzijā.

4.janvārī Marta Beča(6.kl.) pārstāvēja skolu Skaļās lasīšanas konkursā Riebiņu centrālājā bibliotēkā.

Marts ir bijis bagāts gan ar olimpiādēm- starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiāde Preiļos, Latgales novada 8.-11.kl.atklātā dabaszinību un matemātikas multidisciplinārā olimpiāde Rēzeknē, Riebiņu novada lietišķās informātikas olimpiāde, gan ar dažādiem konkursiem-Riebiņu novada konkurss "Vide ap mums" un Pasaules ūdens dienai veltīts konkurss,  kuros skolēni ir guvuši labus panākumus!

***************************************************************************************

1.aprīlī skolā viesojās organizācijas „Papardes zieds” lektori ar lekciju ciklu bērniem un jauniešiem par seksuālo un reproduktīvo veselību Riebiņu novada domes projekta  Nr. 9.2.4.2/16/I/099 “Veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu uzlabošanas pasākumi Riebiņu novadā, 1.kārta” ietvaros.

17.maijā 9.klasei-Pēdējā zvana svētki.