Veselības nedēļa

Veselības nedēļas aktivitātes mūsu skolā notika no 28. maija līdz 30.maijam.Katrs rīts sākās ar kopīgu rīta vingrošanu, kuru vadīja skolas pašpārvaldes prezidents Lauris. 28.maijā bija Velodiena, kad ikviens, kuram velosipēds bija braukšanas kārtībā, ar to ieradās skolā un varēja piedalīties Velodienas konkursā- satiksmes noteikumu viktorīnā,braukšanas uzdevumos un lielajā maratonā.Sacensību galvenā organizatore un tiesnese bija skolotāja Zinta Bruzgule, bet balvas sponsorēja skolas direktore Marija Bernāne. Daži dalībnieki bija īpaši uzposušies-Velodienā piedalījās pievilcīgs klauns un sportisks tīģeris. Velodienas uzvarētāji bija Jānis Bečs, 7.kl.-1.vieta, Evelīna Eriņa, 4.kl.-2.vieta, Marta Beča, 5.kl.-3. vieta.

30. maijā bija plānots klašu skrējiens "Katram savu kilometru", bet ārkārtīgi karstā laika dēļ tas pārtapa pārgājienā. Katra klase kopā ar savu audzinātāju veica 1 km garu distanci pastaigas solī,galvenais noteikums bija visiem sasniegt finišu. Pēc tam notika kopīga desiņu cepšana pie ugunskura, par kuru bija parūpējies sporta skolotājs Jānis Upenieks.